Tanie Media   www.taniemedia.pl

Quatro-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul.1 MAJA 25 to Spółka prowadząca działalność handlową w zakresie sprzedaży artykułów RTV i AGD, która kontynuuje działalność działu Handlu Internetowego, podmiotu obecnego w branży AGD/RTV od 1990 r. Pracownicy Spółki to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w handlu tradycyjnym, a   od grudnia 2005 r. także w e-commerce.  

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i dostosowując się do wymogów rynku uruchomiony został sklep internetowy. Ideą sklepu są bezpieczne, łatwe, oszczędzające czas i pieniądze zakupy za pośrednictwem internetu. Miliony internautów w Polsce skorzystały już z tej formy zakupów, a stale zwiększająca się ich liczba świadczy o niezwykle szybkim tempie rozwoju internetowej formy sprzedaży. Stały kontakt z polskimi przedstawicielami importerów sprzętu jak i placówkami handlowymi na terenie całego kraju, zapewnia Spółce dynamiczny rozwój oraz dostępność do towaru.
Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepu. Wszystkie otrzymane informacje przeanalizujemy i dołożymy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych Klientów.
 
ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl