agito.pl   www.agito.pl/

Jesteśmy największym w Polsce wirtualnym hipermarketem specjalizującym się w sprzedaży elektroniki użytkowej. Oferujemy ponad 45 tysięcy produktów w czternastu kategoriach. Na naszych stronach, poza sprzętem elektronicznym, znaleźć można szeroką gamę innych produktów, takich jak perfumy, narzędzia, zegarki czy zabawki.

W ciągu sześciu lat istnienia, z dwuosobowej firmy oferującej podzespoły komputerowe i sprzęt fotograficzny, staliśmy się liderem wśród sklepów internetowych z elektroniką użytkową i wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku.
W 2008 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułami "Mistrza Handlu i Usług MasterCard 2008" oraz "Sklepu Internetowego Roku 2008" w rankingu WebstarFestival. Otrzymaliśmy również drugie miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się środkowoeuropejskich firm technologicznych "Deloitte Technology Fast 50".

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, w dziale Pomoc. Pytania techniczne można zadać nam mailowo poprzez zakładkę Kontakty.

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl