Jesteś tu: Strona główna / KKN-1

Firma KKN-1 działa na krakowskim rynku od 1990 roku.

Byliśmy fanami motocykli. Ledwo stopniały śniegi, już wsiadaliśmy na maszyny i do pierwszych lodów był to jedyny nasz środek transportu.

W pierwszych latach naszej motocyklowej fascynacji, nieraz poznaliśmy cierpki smak porażki, gdy inni śmigali na maszynach a my próbowaliśmy znaleźć jakąś część, aby móc ruszyć w drogę.

Stwierdziliśmy, że warto pomóc innym, którzy również kochają jednoślady i tak powstał nasz sklep przy ul. Balickiej w Krakowie.

Zaczynaliśmy od bogatej oferty części zamiennych do różnego rodzaju motocykli. Stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę o akcesoria, kaski, ogumienie.

Gdy pojawiły się na rynku polskim pierwsze skutery i quady, postanowiliśmy zająć się ich promocją. Zostaliśmy autoryzowanymi dealerami Kymco i TGB.

Posiadamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wszystkie modele pojazdów dostępne są za gotówkę oraz w sprzedaży kredytowej, na korzystnych warunkach.

Naszym mottem jest poznanie potrzeb klienta, służymy mu radą i pomocą. Zawsze dążymy do tego aby klient był zadowolony. Nie obawiamy się odradzać zakupu klientowi, jeśli na podstawie udzielonych nam informacji uznamy, że w dalszej perspektywie nie będzie zadowolony z wybranego modelu.

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl