Siodemki   www.siodemki.com/

Dystrybucja SIÓDEMKI.COM jest internetowym sklepem zajmującym się wysyłkową sprzedażą płyt z muzyką reggae, dancehall, roots, dub. Działamy bez przerwy od 2002 roku, obecnie jesteśmy jednym z największych polskich dystrybutorów muzyki jamajskiej.

Specjalizujemy się w płytach winylowych i siedmiocalowych singlach winylowych. Możesz u nas także kupić płyty i mixtape'y polskich artystów i dj'ów oraz płyty CD. Nie jesteśmy klasycznym mailorderem - posiadamy magazyn płyt w Polsce i wszystkie tytuły, które znajdują się w katalogu są faktycznie dostępne. W każdej chwili można u nas wybierać spośród ponad tysiąca płyt dostępnych "od ręki" i zaopatrzonych w próbki dźwiękowe. Zamówione płyty wysyłamy w ciągu 1-3 dni.

Płyty importujemy bezpośrednio z Jamajki oraz z Niemiec, USA i Wielkiej Brytanii, z najważniejszych wytwórni wydających muzykę reggae i dub. Nowe płyty pojawiają się w naszym katalogu co kilka dni.

Jesteśmy pewną i legalnie działającą firmą - do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT. Wierzymy, że dla Ciebie jako klienta również ma znaczenie to, czy kupujesz płyty z pewnego źródła, które prowadzi w stu procentach legalną działalność. Tylko w ten sposób polska scena może się rozwijać, my możemy powiększać katalog i oferować większy wybór tytułów. Mamy nadzieję, że Ty również nie wyznajesz zasady "za wszelką cenę taniej". Zapytaj, czy inni wystawią Ci paragon!

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl