Jesteś tu: Strona główna / Bobomix
Bobomix   www.bobomix.pl/

Celem naszej działalności jest sprzedaż odzieży niemowlęcej i dziecięcej oraz odzieży dziecięcej okolicznościowej (ubrania do chrztu) w rozmiarach 56 – 110.
W naszej ofercie każdy rodzic z pewnością znajdzie coś dla swojego dziecka. Naszą dewizą jest: „Najwyższa jakość odzieży w niskiej cenie”.
W internecie działamy pod marką Bobomix.pl, mając nadzieję, że ta forma sprzedaży przyjmie się wśród Państwa.
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przez mamy oraz uznanymi na rynku producentami, którzy posiadają certyfikaty na tekstylia stosowane do produkcji.
Jesteśmy wiarygodnym sklepem internetowym, działamy także na allegro o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.
Nasza działalność jest zarejestrowana, mamy wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 455081 w Urzędzie Gminy Warszawa Białołęka. Do każdego zakupu wystawiamy rachunek.
Nie sprzedajemy towarów niewiadomego pochodzenia (np. import z Chin) oraz towarów używanych czy bez metki (np. ze sklepów z odzieżą używaną). Sami dokonujemy selekcji ubranek, zarówno pod kątem jakości materiału, staranności uszycia a także fasonu czy wyglądu np. aplikacji.
Właścicielami sklepu są osoby dobrze orientujące się w branży i mające w tym doświadczenie. Jesteśmy także rodzicami i wiemy, co dzieci potrzebują oraz w czym czują się najlepiej.
W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą, odpowiadamy na wszelkie pytania. Nasze produkty cechuje bardzo dobra jakość zdjęć, które idealnie oddają rzeczywisty wygląd odzieży.

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl