Jesteś tu: Strona główna / Presto

Sklep Internetowy www.sklep-presto.pl jest własnością Firmy Handlowej PRESTO Dominik Szastak i funkcjonuje w sieci Internet od roku 2004.

Od tego czasu zebraliśmy duże doświadczenie, które pozwoliło nam poznać nie tylko prawne aspekty funkcjonowania firmy prowadzącej sprzedaż na odległość, ale przede wszystkim potrzeby kupujących, którzy dokonują zakupów w sieci. Jesteśmy wciąż otwarci na wszelkie sugestie Klientów co do zmiany interfejsu sklepu lub sposobu dokonywania transakcji.

W naszej ofercie posiadamy między innymi artykuły sportowe, odzież sportową i sprzęt turystyczny, tak znanych i cenionych producentów, jak Alpinus, Campus, Blizzard, Fizan, Hi-Tec, a także Puma, Adidas, Reebok, Nike i wiele innych. Jest to szeroka gama artykułów, na które dajemy gwarancję jakości.

Cechą, która z pewnością wyróżnia nasz sklep, jest serce, jakie wkładamy w opis i fotografię prezentowanych produktów.
Nasi pracownicy to osoby posiadające wszechstronną wiedzę z zakresu fotografii cyfrowej, grafiki komputerowej, czy poprawności językowej, dlatego w trosce o dobro Klientów, dokładając wszelkich starań, wypracowaliśmy własny, optymalny sposób fotografowania produktów w naturalnym stanie oraz własny sposób na ich opisywanie, oparty na dokładnym badaniu i testowaniu towaru, a także odrobiną subiektywnych wrażeń rodzących się w procesach badawczych.

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl