Pcesklep   www.pcesklep.pl/

Witamy Cię na stronach sklepu internetowego PCeSklep!

PCeSklep jest prowadzony przez spółkę PC-Studio istniejącą nieprzerwanie od 1992 roku. Cały okres istnienia to czas jej dynamicznego rozwoju, związany nie tylko ze wzrostem sprzedaży, obrotów i zatrudnienia, ale przede wszystkim z ciągłym udoskonalaniem, szkoleniami, wdrażaniem nowych rozwiązań, produktów i systemów jakości. W ciągu kilku lat wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, oprogramowania.

Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do klientów detalicznych, obejmuje jednak również propozycje dla podmiotów gospodarczych. Silna pozycja rynkowa jest efektem wieloletniej pracy w dziedzinie sprzedaży detalicznej. Skupiliśmy się na dobrym kontakcie z klientem, w tym celu uruchomiliśmy 5 punktów sprzedaży.

Jakość firmy PC-Studio potwierdzają, uzyskane certyfikaty oraz statusy partnerskie przyznawane przez środowisko opiniotwórcze i producentów, listy referencyjne firm współpracujących z nami, a także długoletnia współpraca z naszymi klientami. Nasza firma wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, dlatego postanowiliśmy skorzystać z możliwości jakie daje nam internet i stworzyliśmy sklep internetowy dbając o wygodę naszych obecnych jak i nowych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm. Współpracujemy bezpośrednio z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego. Przejrzyście opisujemy warunki dokonywania zakupów w naszym sklepie oraz podajemy do wiadomości faktyczny adres siedziby firmy, kontakty z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzialni są za obsługę klienta, realizację zamówień, reklamacje i zwroty (tabela kontakty). Precyzyjnie informujemy o okresach gwarancji i sposobie, w jaki można dokonywać reklamacji czy też zwrotów towaru. W jasny sposób podajemy cenę danego produktu oraz sposób jego dostarczenia.

ocena sklepu

brak komentarzy

Jeżeli chcesz dodać własny komentarz musisz się zalogować.
Copyright © 2021 strefaokazji.pl