Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Do 600 zł zwrotu za założenie i aktywne korzystanie z VeloKonta

Okazja archiwalna

Do 600 zł zwrotu za założenie i korzystanie z VeloKonta

Rozpoczęcie:  czwartek, 3 sierpnia 2023

Zakończenie:  czwartek, 31 sierpnia 2023

Dodatkowo dla aktywnych 100 zł na karcie podarunkowej Amazon od PepperBonus!

 

Załóż VeloKonto za pośrednictwem PepperBonus przed 23:59 do dnia 31.08.2023 i złap do 600 zł zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM. Dodatkowo dla aktywnych 100 zł na karcie podarunkowej Amazon od PepperBonus!


Jak to działa
1. Utwórz konto poprzez rejestrację na PepperBonus lub zaloguj się.

2. Upewnij się, że masz włączoną obsługę plików cookie i wyłączoną blokadę reklam.

3. Kliknij „WEŹ UDZIAŁ I ZDOBYWAJ BONUSY…”, a następnie „ DOKONAJ ZAKUPU U PARTNERA”. Przekierujemy Cię teraz do witryny VeloBanku za pośrednictwem linku, gdzie założysz Velokonto.

Wypełnij formularz online o otwarcie VeloKonta (indywidualne lub wspólne). Wnioskodawcy muszą być pełnoletni i muszą udzielić zgód marketingowych. Możesz wybrać najwygodniejszą formę otwarcia konta, do wyboru masz Selfie, mObywatel lub za pomocą Kuriera.
Złożenie wniosku o otwarcie konta musi zostać sfinalizowane bez przerywania składania wniosku online. ❗Nie przeglądaj żadnych innych stron podczas finalizowania rejestracji.❗
W przeciwnym razie Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon nie zostanie automatycznie zarejestrowany.
Wypełnij formularz online o otwarcie VeloSkarbonki w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto.
Oferta kierowana jest tylko do nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego od 31.10.2022 do dnia przystąpienia do promocji .
Upewnij się, że wszystkie programy blokujące reklamy są całkowicie wyłączone w przeglądarce. Całkowicie wyłącz Ad Block, Ghostery itp.! W przeciwnym razie Twój udział nie zostanie automatycznie zarejestrowany.

4. Po sfinalizowaniu rejestracji i otwarciu VeloKonta, Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon zostanie odnotowany na Twoim koncie PepperBonus w sekcji „Moja aktywność” i powinien pojawić się w ciągu 40 dni od założenia Velokonta (zgodnie z ofertą masz aż 30 dni od założenia VeloKonta na wykonanie płatności kartą) ze statusem „Śledzone i sprawdzane”. Powiadomimy Cię również e-mailem.

WAŻNE: Jeśli nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail po upływie tego okresu lub jeśli Twojego zakupu (założenia VeloKonta) nie ma na liście „Moja aktywność”, prześlij „Zgłoszenie brakującej nagrody” w sekcji „Moje konto” > „Zgłoszenie brakującej nagrody” a my ręcznie prześledzimy Twój udział w okazji z kartą podarunkową Amazon.

5. Po zweryfikowaniu Twojego udziału i spełnieniu warunków otrzymania karty Amazon (nastąpi to po 40 dniu obowiązywania umowy o VeloKonto), powiadomimy Cię o tym e-mailem i otrzymasz kartę podarunkową Amazon o wartości 100 zł w sekcji „Moje Konto” > „Moja aktywność”
Warunki oferty specjalnej
10% kwoty, którą wydasz na zakupy z VeloKonta, wróci na Twoje Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonka. Możesz odebrać 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni, maksymalnie do 600 zł
podczas 180 dni okresu promocji. Dodatkowo dla aktywnych do zgarnięcia 100 zł na karcie podarunkowej Amazon od PepperBonus.


Jak odebrać do 600 zł zwrotu?

Otwórz VeloKonto i VeloSkarbonkę za pośrednictwem PepperBonus przed 23:59 do dnia 31.08.2023.
Płać za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM.
Wyraź zgody marketingowe.
Spełnij warunki promocji i odbieraj na swoim Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 10% wartości Twoich transakcji bezgotówkowych, do 600 zł przez 180 dni promocji.
Przystąp do promocji do 31.08.2023 r.
Szczegóły w regulaminie promocji „WITAJ W VELOBANKU” EDYCJA 1/2023 dostępnym na velobank.pl

Ważne: Konto VeloKonto musi zostać pomyślnie uwierzytelnione (Video-Identyfikacjia- Selfie, mObywatela lub za pośrednictwem Kuriera).

 

Aby otrzymać kartę 100 zł do Amazon należy:

Założyć VeloKonto poprzez link do strony Banku zamieszczony na PepperBonus.pl.
Wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą, telefonem lub BLIKIEM w ciągu 30 dni od założenia VeloKonta.
Być nowym klientem, czyli nie posiadać konta w VeloBanku od 31.10.2022, w dniu przystąpienia do promocji.
Do jednego VeloKonta przysługuje tylko jedna karta podarunkowa Amazon, bez względu na to, czy konto zostało otwarte indywidualnie czy wspólnie.
Organizatorem okazji z kartą podarunkową Amazon jest PMH Solutions GmbH.


Zwrot do 600 zł możesz otrzymać w przypadku spełnienia wszystkich punktów zawartych w regulaminie promocji Velobanku - „WITAJ W VELOBANKU” EDYCJA 1/2023.Kartę podarunkową Amazon o wartości 100 zł, możesz otrzymać po spełnieniu warunków jej otrzymania opisanych powyżej.

 

Udostępnij:

Polecane video