Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Załóż konto w mBank i zgarnij do 600zł!

Okazja archiwalna

Załóż konto w mBank i zgarnij do 600zł!

Rozpoczęcie:  czwartek, 3 sierpnia 2023

Zakończenie:  środa, 27 września 2023

mBank 500zł premii za otwarcie konta osobistego i spełnienie warunków + 8% do 50000 zł na 3 miesiące

 

Udział wziąć może osoba pełnoletnia zamieszkała w Polsce, która od co najmniej stycznia 2020 roku nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku. Karta kredytowa, kredyt i konto firmowe nie wyklucza z udziału w promocji.
Liczba wniosków: 3000 sztuk. Licznik znajduje się na stronie promocyjnej banku.


0. Przy otwieraniu konta trzeba wybrać koniecznie opcję na selfie (czyli wniosek trzeba otworzyć na telefonie) lub opcję na e-dowód. Wymagane dla jednej z premii wynoszącej 150 zł oraz jako jeden z warunków podwyższonego oprocentowania - 8% do 50000 zł na 3 miesiące.
1. Należy zarejestrować się na stronie podanej w okazji i stamtąd przejść do założenia konta osobistego wraz z kartą, zaznaczyć wszystkie oświadczenia w części "Moje oświadczenia", wyrazić zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" i do końca 27 września 2023 roku zawrzeć umowę z bankiem.
2. W w ciągu 7 dni od otwarcia konta należy zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1000 zł oraz najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem (i tu już będzie przysługiwało 150 zł za opcję na selfie i e-dowód, premia 100 zł oraz 150 zł w bonie do Biedronki).
3. W drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta należy zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł oraz wykonać co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (premia 50 zł).
4. W trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta należy zapewnić jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1000 zł oraz wykonać co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (premia 50 zł).


Wpływem może być zwykły przelew z własnego konta w innym banku.

Wypłata bonusów:
- 150 zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta
- 100 zł do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków
- 2x50 zł każdy najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków
- bon 150 zł do Biedronki do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.


Opłaty miesięczne za konto i kartę:
- 0 zł za konto. Bez haczyków.
- 0 lub 7 zł za kartę. Aby uniknąć tej opłaty trzeba w miesiącu wydać kartą kwotę minimum 350 zł lub drugi sposób: kartę można zamknąć już po otworzeniu konta w promocji, ponieważ w regulaminie nie ma zapisu, który wymaga utrzymania karty, a do spełnienia warunków promocji wystarczą płatności BLIK.


Promocyjne oprocentowanie 8% na rachunku "Moje cele" jest niestety oklejone jeszcze dodatkowym warunkiem. Naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń (w odniesieniu do wszystkich rachunków powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym). Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca (np. jeśli ostatniego dnia roboczego w sierpniu było na nich 500 zł, to na koniec lipca trzeba mieć na tych rachunkach o 100 zł więcej).


Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania 8%:
- od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowego "Moje cele" przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe (czyli dni niepełnego miesiąca też).


Oprócz tego można dodatkowo zyskać 100 zł za otwarcie konta dla jednego dziecka w wieku 0-13 lat za pomocą bankowości internetowej najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta osobistego, czyli wtedy do 500 zł byłoby dodatkowe 100 zł.

 

Udostępnij:

Polecane video