Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Książka Moje piękno, moja sprawa - Florence Given w przecenie z 52,99zł na 9,99zł

Książka Florence Given: Moje piękno, moja sprawa – teraz taniej!

Rozpoczęcie:  piątek, 5 lipca 2024

Książka 'Moje piękno, moja sprawa' Florence Given to manifest osobistej wolności i wyzwolenia. Inspirująca opowieść o akceptacji siebie i budowaniu silnej tożsamości.

Książka "Moje piękno, moja sprawa" sprawi, że ujrzysz rzeczywistość bez żadnych filtrów i kłamstw. Bądź sobą i sięgnij po swoje prawo do szczęścia i miłości.

Współczesne społeczeństwo wielką uwagę przykłada do urody, modnych ubrań oraz widocznych starań o swój wygląd. To skłania ludzi do nieustannych prób dogonienia wzorców zaobserwowanych w mediach społecznościowych. Wbrew sobie ludzie próbują odzwierciedlać ideę piękna, która przyjęła się ze względu na telewizję, Instagrama czy Facebooka.

Tylko czemu na siłę interesować się modą, wydawać znaczne pokłady finansowe na najmodniejsze ciuchy obecnego sezonu i godzinami spędzać czas na nakładaniu makijażu przed wyjściem z domu? Nie wszystkim pasuje taki styl życia. Warto spojrzeć na świat obiektywnie i zrozumieć, że media społecznościowe nie pokazują prawdziwej twarzy ludzi. Abstrakcyjnie wielkie przygotowania i niezliczone ilości filtrów nakładanych na zdjęcia zaburzają poczucie własnej wartości tych osób, które nie czują się wystarczająco piękne. Czas zerwać z takim myśleniem.

Udostępnij:

Polecane video