Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Podróż dookoła świata - od 5350 PLN

Podróż dookoła świata - od 5350 PLN

Rozpoczęcie:  piątek, 1 września 2023

Loty dookoła świata - Rzym, Arabia Saudyjska, Emiraty, Filipiny, Australia, Hawaje, Kalifornia, Floryda, Chile, Madryt, Warszawa

 

"Dzisiaj propozycja dla prawdziwych pirackich podróżników - zabieramy Was w wyjątkową podróż dookoła świata podczas której odwiedzicie wiele wyjątkowych miejsc: będziecie mieć okazję zjeść pizzę we Włoszech i odwiedzic Koloseum, następnie odkryć uroki Arabii Saudyjskiej. Z Arabii polecicie odwiedzić Emiraty Arabskie - Abu Zabi oraz Dubaj. Potem będziecie mieć chwilę wytchnienia na filipińskich plażach a następnie udacie się do Australii by zobaczyć koale i kangury w Melbourne oraz Sydney. Po intensywnym zwiedzaniu Australii przyjdzie czas na relaks na Hawajach. Kolejnym etapem podróży będą kontynentalne Stany Zjednoczone, gdzie będziecie mogli porównać plaże na Zachodnim i Wschodnim Wybrzeżu. Z Miami na Florydzie udacie się do Ameryki Południowej do Chile na trekking po Andach. Ostatnim etapem przed podróżą do Polski będzie pobyt w Madrycie.

Cała podróż zajmie Wam około dwóch miesięcy, ale pamiętajcie że jest to tylko propozycja i terminy możecie dowolnie zmieniać w zależności od dostępności biletów.

Pamiętajcie też by zweryfikować wymagane dokumenty i wcześniej złożyć wnioski o wizy."

 

Udostępnij:

Polecane video