Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Plecak turystyczny BERGSON MATTERHORN 70l w przecenie z 649zł na 499zł

Promocja! Plecak BergSON Matterhorn 70l w super cenie!

Rozpoczęcie:  wtorek, 2 lipca 2024

"Odkryj nowy poziom wygody z plecakiem turystycznym BERGSON MATTERHORN 70l. Solidna konstrukcja i ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że jest idealny na długie, wymagające trasy.

Wysokiej jakości plecak turystyczny Matterhorn 70 Bergson o pojemności 70 L, to niezwykle wszechstronny plecak który świetnie spisze się podczas licznych wypraw.
Plecak został wyposażony w regulowany w dwóch płaszczyznach pas piersiowy z gwizdkiem oraz pas biodrowy z kieszeniami. Niezwykle pojemna komora główna plecaka pomieści bez problemu przedmioty codziennego użytku, dodatkowo posiada wewnętrzną kieszeń na bukłak z wyjściem na rurkę nawadniającą.
Na zewnątrz znajdują się dwie kieszenie boczne , duża kieszeń na froncie z wewnętrznym organizerem, oraz dodatkowe kieszenie na klapie.
Dostęp do komory głównej może odbywać się na 2 sposoby, górnym otworem zamykanym klapą i ściągaczem, oraz zamkiem u dołu plecaka.
W plecaku zastosowano metalowy stelaż. W tym modelu zastosowano system wentylacji pleców AIR FLOW®, skonstruowany na bazie pianki oraz siateczki, utrzymuje on plecak w stałej odległości od pleców, przez co świetnie ułatwia wentylację pleców podczas całodniowego użytkowania. Konstrukcja pleców i szelek sprawia, że plecak bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, umożliwiając dłuższe korzystanie z plecaka bez dyskomfortu oraz bolesnych doświadczeń.
Materiał z którego został wykonany plecak to Duront Honeycomb Rip-Stop jest mocny, zaimpregnowany i odporny na uszkodzenia.
Na spodzie plecaka w osobnej kieszonce zapinanej na zamek znajduje się odpinany pokrowiec przeciwdeszczowy.


Plecak Matterhorn 70 Bergson - cechy:

Pojemność 70 L
Materiał - Duront Honeycomb Rip-Stop
Wygodne szelki z odblaskami
Dwie boczne siatkowe kieszenie na butelkę
Kieszeń z organizerem
Kieszeń na bukłak z wyjściem na rurke nawadniającą
Dwie kieszenie na klapie
Dostęp do komory głównej od góry i od spodu
Regulowany pas piersiowy z gwizdkiem
Regulowany pas biodrowy z kieszeniami
System wentylacji AIR FLOW® (pianka+siateczka)
Metalowy stelaż (stały)
Troki na czekan lub kije
Troki na karimatę lub śpiwór u dołu
Pasy kompresyjne
Pokrowiec przeciwdeszczowy - odpinany
Elementy odblaskowe
Uchwyt do powieszenia

Udostępnij:

Polecane video