Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Młotek bezpieczeństwa życia brelok 3w1 - młotek, nóż do pasów, gwizdek - tylko 3,99zł

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu z młotkiem brelok 3w1 - młotek, nóż do pasów

Rozpoczęcie:  wtorek, 19 września 2023

Niezawodność i wszechstronność w jednym! Młotek bezpieczeństwa życia brelok 3w1 to niezbędne narzędzie każdego podróżnika.

Breloczek, który posiada w sobie trzy różne funkcje: młotek do wybijania szyb, nóż do przecinania pasów i gwizdek. Wszystkie funkcje do użycia w sytuacjach kryzysowych. Bardzo przydatny gadżet, który w trudnej sytuacji może uratować życie. Można go przypiąć do kluczyków lub mieć pod ręką w aucie w schowku.
* Młotek do wybijania szyb - wystarczy mocno docisnąć czarną końcówką brelok do szyby aby w bezpieczny sposób rozbić ją.
* Nóż do przecinania pasów bezpieczeństwa w środkowej części breloka został zabezpieczony czarną plastikową zaślepką. W razie konieczności należy ją zdjąć, wsadzić pas w środek i przeciąć.
* Gwizdek - umieszczony został w dolnej części. Wystarczy mocno dmuchnąć, wówczas wydobywa się dźwięk gwizdka. Możemy w ten sposób wezwać pomoc lub zwrócić czyjąś uwagę.
Brelok wyposażony w metalowe kółeczko, możemy go dopiąć do kluczyków, aby w razie konieczności był pod ręką w stacyjce w aucie.

Udostępnij:

Polecane video