Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Dwustronna szczotka do czyszczenia ubrań, sof itp. w przecenie z 37,22zł na 12,91zł

Dwustronna szczotka do czyszczenia ubrań, sof itp. w promocyjnej cenie!

Rozpoczęcie:  wtorek, 31 października 2023

Dwustronna szczotka do czyszczenia - to niezbędny dodatek do Twojej gospodarstwa domowego. Sprawdź naszą promocję i ciesz się łatwym i efektywnym czyszczeniem.

Kolor: jasnoniebieski; Rozmiar pędzla: 40 x 2,5 x 5,5 cm Długość włosia: 4,4 cm Specjalna powierzchnia włosów: 20 x 1,7 cm Wąska szczotka z długim włosiem Specjalne włosy poliestrowe po drugiej stronie Jest odpowiednia do czyszczenia praktycznie każdego miejsca.

 

Czysty dom, jak z obrazka Specjalne włosy poliestrowe po drugiej stronie Łatwa w użyciu Czyszczenie ubrań, sof czy innych zakamarków gospodarstwa domowego Dobrze leży w dłoni Skutecznie zamiataj i utrzymuj swoją sofę pięknie czystą i bez włosów. Dwustronna szczotka usuwa kurz z ubrań, a dzięki kompaktowym rozmiarom możesz zmieść brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Szczotka wygodnie trzyma się za pomocą ergonomicznie ukształtowanej rączki. Długie włosie usuwa zanieczyszczenia, okruchy i inne zabrudzenia. Specjalna część po drugiej stronie szczoteczki pomoże usunąć wszelką sierść zwierząt, sierść, kurz i inne drobne zanieczyszczenia. Po oczyszczeniu włosy można łatwo usunąć. Dwustronną szczotkę można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Udostępnij:

Polecane video