Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

LEGO Icons 10308 Świąteczna główna ulica w przecenie z 479,99zł na 379,99zł

LEGO Icons 10308 Świąteczna główna ulica w promocji!

Rozpoczęcie:  czwartek, 7 grudnia 2023

Promocyjny zestaw klocków LEGO Icons 10308 to klucz do stworzenia magicznego miasteczka bożonarodzeniowego. Odkryj radość konstrukcji z zestawem Świąteczna Główna Ulica!

Pełen świątecznej radości zestaw LEGO® Świąteczna główna ulica (10308) to najnowsza pozycja z popularnej serii LEGO Winter Village. Zbuduj uroczą świąteczną wioskę ze sklepem muzycznym, sklepem z zabawkami, klientami, a także właścicielami sklepów i ich mieszkaniami. Następnie stwórz tramwaj, który zabierze klientów do domu.

 

Mknij przez śnieg
Czy jest coś lepszego niż przejażdżka świątecznym tramwajem? Stwórz wszystkie detale pojazdu, w tym miejsca dla czterech minifigurek. Możesz nawet uruchomić model, dodając LEGO Powered Up oraz tory i światła (wszystkie sprzedawane oddzielnie).

 

Roztaczaj świąteczną atmosferę
Odkryj wszystkie szczegóły w sklepie muzycznym i z zabawkami. W każdym znajdują się prezenty, a nad nimi szczegółowo odwzorowane mieszkania, gdzie właściciele sklepów mogą odpocząć po pracowitym dniu. Dodatkowo w zestawie znajduje się przystanek tramwajowy i dziecko wysyłające list do Świętego Mikołaja. Całość uzupełniają cztery instrukcje, dzięki którym model może budować cała rodzina.

 

Odpręż się, bo nadszedł czas na ulubioną tradycję świąteczną i budowanie najnowszego zestawu z serii LEGO® Winter Village. Możesz niemal usłyszeć kolędy płynące z tego szczegółowego modelu, gdzie znajdziesz przystanek tramwajowy, skrzynkę na listy i choinkę. Zbuduj ośnieżony sklep z zabawkami i sklep muzyczny, a następnie tramwaj, by zabrać klientów do domu. Dzięki wielu funkcjom ten zestaw to świetny projekt dla rodziny.

Udostępnij:

Polecane video