Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Gra planszowa Terakotowa Armia w przecenie z 165,89zł na 99,99zł

Gra planszowa Terakotowa Armia w promocyjnej cenie!

Rozpoczęcie:  poniedziałek, 20 listopada 2023

Rozwiń swoje imperium z Terakotową Armią - grą planszową, która przyniesie Ci mnóstwo radości i emocji. Zbierz swoją armię, staw czoła wyzwaniom i zdobądź władzę w tej epickiej rozgrywce.

W grze Terakotowa Armia wcielicie się w najbardziej utalentowanych rzemieślników i artystów, tworzących niezwykłe oddziały cesarza. Podczas rozgrywki będziecie gromadzić zasoby, szkolić robotników i zabiegać o przychylność cesarskich doradców. Każdy z graczy będzie dążył do tego, by odegrać kluczową rolę w budowie terakotowej armii. Choć teoretycznie będziecie działać razem dla dobra wspólnego celu, tylko jedna osoba zostanie zwycięzcą. Miarą sukcesu będą punkty gromadzone podczas gry.


Na czym to polega?
Rozgrywka w Terakotową armię trwa 5 rund. Podczas każdej z nich gracze umieszczają robotników i wykonują związane z tym akcje aż do momentu wykorzystania wszystkich pionków. Następnie podlicza się punkty i przechodzi do kolejnej rundy.

W grze występują dwa rodzaje robotników: rzemieślnicy i artyści. Gracze będą ich używali do zdobywania surowców, tworzenia wojowników i umieszczania ich w mauzoleum. Rodzaj tworzonych figurek ma znaczenie, ponieważ każda z nich pozwala skorzystać z innego rodzaju bonusu.

Punkty otrzymuje się zarówno za obecność (posiadanie co najmniej 1 figurki rodzaju lub co najmniej 1 żetonu surowca, który jest aktualnie punktowany), jak i dominację (największą liczbę figurek lub surowców danego typu). Istotne jest również rozmieszczenie figurek w konkretnych rzędach i sektorach planszy, a cele z tym związane zmieniają się z rundy na rundę.


Zawartość:
plansza
organizer na figurki wojowników
2 koła warsztatu
12 żetonów punktowania
90 żetonów gliny
90 monet
16 żetonów broni
31 pozostałych żetonów
20 rzemieślników
20 artystów
2 inspektorów
8 znaczników graczy
60 kolorowych podstawek
łącznik kół warsztatu
11 figurek oficerów
11 figurek strażników
11 figurek żołnierzy
4 figurek koni
4 figurek sług
4 figurek klęczących kuszników
4 figurek muzyków

Udostępnij:

Polecane video