Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Ravensburger Gravitrax PRO Zestaw Startowy w przecenie z 271,90zł na 174,03zł

Ravensburger Gravitrax PRO Zestaw Startowy w promocyjnej cenie!

Rozpoczęcie:  poniedziałek, 20 listopada 2023

Ravensburger Gravitrax PRO Zestaw Startowy to więcej niż gra. To fascynujący sposób na rozwijanie umiejętności projektowania, kreatywności i nauki poprzez interakcję z grawitacją.

Z GRAVITRAX poznasz świat grawitacji w zabawie! Tworząc pełne akcji systemy ścieżek z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to co robi twoja kulka. Przedstawione zadania i plany budowy stanowią wskazówki dla początkujących, młodych konstruktorów, którzy wkrótce będą sami mogli tworzyć własne projekty torów. Celem jest dotarcie kulki do celu, pokonując po drodze stworzony system torów. Rozpocznij swoją przygodę z Gravitrax od zestawu startowego, a dzięki pozostałym zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy.

 

Zestaw startowy GraviTrax PRO przeniesie Twój tor na wyższy poziom. Zestaw z nowymi elementami pozwala zbudować konstrukcję na wysokość, a tym samym ekscytująco pokonywać różnice wysokości i prowadzić kulki między poszczególnymi piętrami, nie tylko w standardowy sposób. Spróbuj przepuścić kulkę przez ścianę i zobacz, co się stanie. Zbuduj nowe konstrukcje, pełne unikalnych wyzwań. Podczas budowy można w ciekawy sposób zapoznać się z fizycznymi prawami magnetyzmu, kinetyki i grawitacji.

Zestaw zawiera 153 elementy.

Udostępnij:

Polecane video