Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Darmowe weekendowe oprowadzanie z przewodnikiem Nadleśnictwa Supraśl po zagrodzie pokazowej żubrów w Kopnej Górze

Poznaj żubry z bliska! Darmowe oprowadzanie w Kopnej Górze!

Rozpoczęcie:  sobota, 6 lipca 2024

Zakończenie:  sobota, 31 sierpnia 2024

Skorzystaj z darmowego weekendowego oprowadzania z przewodnikiem Nadleśnictwa Supraśl po zagrodzie pokazowej żubrów w Kopnej Górze.

Zapraszamy na weekendowe oprowadzanie z przewodnikiem po zagrodzie pokazowej żubrów w Kopnej Górze.

W wakacje, w każdą sobotę i niedzielę organizujemy spacery z przewodnikiem, który opowie uczestnikom wiele ciekawostek o żubrach oraz o samej zagrodzie. Spacery będą się odbywać w następujących godzinach:

11:00
13:00
15:00
17:00
Miejscem zbiórki jest główna brama zagrody. Prosimy o przybycie na miejsce kilka minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wycieczki.

Nasi przewodnicy podzielą się z uczestnikami wiedzą o żubrach, ich zachowaniach, diecie oraz historii gatunku. Spacer daje też rzadką możliwość zobaczenia żubrów z bliska i dowiedzenia się, jakie działania podejmujemy, aby chronić te wspaniałe zwierzęta.

Zagroda pokazowa żubrów w Kopnej Górze to miejsce, gdzie można zobaczyć żubry w środowisku zbliżonym do naturalnego. To również świetna okazja do spędzenia czasu na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Tym bardziej, że tuż obok zagrody udostępniamy zwiedzającym arboretum, leśny park a zarazem ogród botaniczny. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej ścieżki bartniczej usytuowanej nieopodal Kopnej Góry, obok wioski Łaźnie.

Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. Oczywiście wstęp wolny.

Do zobaczenia w Kopnej Górze!

Udostępnij:

Polecane video