Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Kompletny zestaw do rysowania Zenacolor 74-częściowy w okazyjnej cenie 79,99zł

Kompletny zestaw do rysowania Zenacolor 74-częściowy w okazyjnej cenie!

Rozpoczęcie:  poniedziałek, 20 listopada 2023

Stwórz swoją własną galerię sztuki z pomocą kompletnego zestawu do rysowania Zenacolor 74-częściowego. Odkryj pasję tworzenia i rozwijaj swoje umiejętności artystyczne.

Informacje o tym produkcie
- Kompletny zestaw do rysowania dla artystów, w którego skład wchodzą: 24 kredki akwarelowe, 12 kredek, 12 kolorowych kredek, 12 kredek metalicznych, 3 ołówki węglowe, 3 pisaki mieszane, 1 przedłużka do długopisu, 1 gumka do ścierania, 1 temperówka do ołówków, 1 nożyk do ołówków, 1 pędzelek, 1 długopis, 1 blok papieru ściernego.
- Blok rysunkowy w zestawie – szkicownik z 10 stronami grubego papieru 100 g/m² jest dołączony do zestawu i umożliwia rozpoczęcie tworzenia pierwszych rysunków. Papier jest odporny na rozdarcia i odbarwienia.
- Praktyczne etui – Twój zestaw jest przechowywany w etui z uchwytami, które można łatwo schować do plecaka albo przewozić w podróży. Etui jest wytrzymałe i chroni Twoje przybory przed zużyciem i uszkodzeniami.
- Profesjonalna jakość na każdym poziomie: Ten wszechstronny zestaw składa się z asortymentu starannie dobranych produktów i idealnie nadaje się dla dzieci, młodzieży, dorosłych, początkujących i doświadczonych artystów. Każdy zestaw zawiera wszystkie narzędzia, których potrzebujesz do stworzenia wysokiej jakości dzieł sztuki.

Udostępnij:

Polecane video