Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Markery dwustronne alkoholowe Touch Cool Pro 80 sztuk

Markery dwustronne alkoholowe Touch Cool Pro 80 sztuk

Rozpoczęcie:  czwartek, 3 sierpnia 2023

Na allegro za tylko 29,78zł!

 

Markery Kolorowe Zakreślacze Pisaki Dwustronne x 80 sztuk

 

* KOMPLET – kolorowe markery ułatwiają zaznaczanie ważnych informacji, ale zwykle ilość dostępnych kolorów szybko się kończy. Ten zestaw obejmuje aż 80 szt. zakreślaczy, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.

* DWUSTRONNE – są to bardzo praktyczne zakreślacze dwustronne. Z jednej strony posiadają główkę okrągłą, która będzie idealna do pisania czy rysowania, z drugiej natomiast strony posiadają główkę skośną, która doskonale sprawdzi się do zakreślania ważnych informacji.

* BARDZO WYDAJNY WKŁAD – te bardzo wydajne pisaki posiadają specjalny wkład, który wystarcza nawet na 300 m, więc z pewnością posłużą długo w nienagannym stanie.

* ETUI W ZESTAWIE – kolorowe markery spakowane są w bardzo praktyczne etui zabezpieczone zamkiem. Ułatwia ono utrzymanie porządku w zakreślaczach i sprawia, że można je przechowywać pod ręką, bez ryzyka, że połowa się pogubi.

* SPECYFIKACJA – ilość sztuk: 80 szt; dwustronne: tak; etui w zestawie: tak; główka skośna: tak; główka okrągła: tak; wkład wydajny na 300m

 

Udostępnij:

Polecane video