Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Vicloon piórnik o dużej pojemności 3-warstwowy w przecenie z 37,99złzł na 21,40zł

Vicloon piórnik o dużej pojemności 3-warstwowy w promocji!

Rozpoczęcie:  czwartek, 25 stycznia 2024

Vicloon piórnik o dużej pojemności 3-warstwowy to idealny sposób na przechowywanie wszystkich niezbędnych przyborów szkolnych lub biurowych.

Informacje o tym produkcie
Rozmiar etui na długopisy to: 20,5 x 13 x 7,5 cm, w którym można przechowywać i organizować ponad 100 długopisów lub ołówków i innych małych narzędzi ze szczegółowymi informacjami. Idealny do przechowywania rzeczy osobistych i artykułów piśmienniczych oraz wszystkich niezbędnych rzeczy dla szkół/uczelni/uniwersytetów i rodzin.
Duża przestrzeń z 3 przegródkami może pomieścić różne przedmioty oddzielnie. Rozpakuj górny zamek błyskawiczny, aby otworzyć komorę główną, co jest dobrym miejscem do przechowywania większych przedmiotów. Dwie małe kieszenie wewnętrzne są wygodne do przechowywania gumek i małych przedmiotów, które łatwo zgubić. Przednia zewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny doskonale nadaje się do umieszczania zasad lub innych przedmiotów. Zewnętrzna kieszeń z tyłu ma 14 elastycznych pasków, które mogą pomieścić często używane długopisy.
Wykonane z wytrzymałego płótna, wszystkie szwy są szyte solidnymi, czystymi nićmi. Piękny wygląd, trwały, odporny na plamy, lekki i kompaktowy, odporny na rozdarcie, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.
Dodatkowy uchwyt z boku sprawia, że piórnik jest łatwy do przenoszenia.

Udostępnij:

Polecane video