Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Drabina aluminiowa przemysłowa BS-DW 3x6 Bayersystem w promocji za 249zł

Promocja na drabinę aluminiową przemysłową BS-DW 3x6 Bayersystem

Rozpoczęcie:  piątek, 6 października 2023

Oszczędzaj na zakupie drabiny aluminiowej przemysłowej BS-DW 3x6 Bayersystem - solidność i wytrzymałość w atrakcyjnej ofercie.

Przecena z 427zł na 249zł

Dwustronna drabina przemysłowa BS-DW

Maksymalny nacisk na stopień wynosi 150 kg. Drabina dwustronna z możliwością rozłożenia pionowego i przystawienia, np. do ściany budynku. Bezpieczeństwo zapewniają antypoślizgowe stopnie, szeroki stabilizator umieszczony u jednej z podstaw drabiny, stopki antypoślizgowe z tworzywa sztucznego oraz pręt uniemożliwiający rozsunięcie się drabiny.

W oparciu o 60-letnie doświadczenie rynkowe, spółka Metalkas stworzyła przed 10. laty markę Bayersystem, oferującą najwyższej jakości profesjonalne drabiny aluminiowe.

Ulepszone osiągi wysokości roboczej, dodatkowa implementacja zabezpieczeń w pełni dostosowują się do rosnących wymagań klientów branży budowlanej i logistycznej. Prezentowany, modułowy model drabiny BS-DW dobrze sprawdza się w sytuacji, gdy częsta rotacja miejsca pracy zniechęca do wyboru ciężkiej pomocy pracy w postaci rusztowania lub podnośnika, a zarazem liczy się oszczędność czasu.

Udostępnij:

Polecane video