Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Stolik pomocniczy RAFFLES naturalny 50x40x61cm w przecenie z 249zł na 99,99zł

Stolik pomocniczy RAFFLES - Naturalny styl - Teraz w promocji!

Rozpoczęcie:  wtorek, 9 lipca 2024

Odkryj wszechstronność stolika pomocniczego RAFFLES w naturalnym kolorze, który doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach wnętrz.

Drewniany stolik pomocniczy HOMLA RAFFLES to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają minimalistycznych elementów wyposażenia. Wszechstronne zastosowanie stolika sprawia, że może służyć jako stolik do pracy przy laptopie, stolik kawowy, a nawet stylowy stojak na kwiaty w salonie lub przedpokoju. Naturalna brawa i prosta forma sprawiają, że z łatwością wpasuje się w każde wnętrze, stanowiąc atrakcyjny dodatek do aranżacji.


Stolik pomocniczy RAFFLES doskonale sprawdzi się jako zastępstwo dla biurka, gdy musisz sprawdzić coś w sieci lub chwilę popracować na laptopie. W blacie stolika wykonaliśmy otwór, w którym umieścisz kubek, zabezpieczając w ten sposób napój przed przypadkowym rozlaniem. Stolik możesz ustawić przy łóżku, kanapie lub fotelu w salonie, aby móc wygodnie korzystać z komputera w dowolnym miejscu. Podczas wizyty gości możesz wykorzystać go jako stolik kawowy lub dodatkowy stolik na przekąski.

 

Produkt do samodzielnego montażu.
Wymiary blatu: 50 x 40 cm
Wysokość całkowita: 61 cm
Waga: ok. 4 kg

Udostępnij:

Polecane video