Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Kombinezon motocyklowy jednoczęściowy Spyke Aragon Race, męski w promocji za 1499zł

Kombinezon motocyklowy jednoczęściowy Spyke Aragon Race, męski

Rozpoczęcie:  wtorek, 19 września 2023

Kombinezon motocyklowy Spyke Aragon Race - bezpieczeństwo i komfort w jednym

Spyke Aragon Race w promocji z 2400zł na 1499zł!

Jednoczęściowy kombinezon Spyke Aragon Race został wykonany z połączenia niezwykle wytrzymałej skóry bydlęcej 1.2/1.3mm oraz elstycznej skóry kangurzej o grubości 0.9/1mm. Takie połączenie gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu i dopasowania do męskiej sylwetki. Dodatkowo wszystkie obszary szwów, czyli miejsca najbardziej narażone na przetarcie, zostały wzmocnione zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 17092:2020.

Certyfikowane ochraniacze barków, łokci oraz kolan, w które został wyposażony Spyke Aragon Race, zostały zatwierdzone zgodnie z normą PN EN 1621-1:2012. Od strony pleców znajduje się kieszeń przygotowana pod ochraniacz kręgosłupa poziomu 2 (level 2). Na barkach i kolanach zastosowane zostały zewnętrzne twarde ochraniacze z logo Spyke. Kombinezon wyposażony jest w slidery kolan i łokci, które po zużyciu można wymienić na nowe.

Kombinezon wyposażony jest w garb poprawiający aerodynamikę, z możliwością zainstalowania w nim hydrobaga, aby zadbać o właściwe nawodnienie organizmu w trakcie jazdy po torze. Specjalny krój kombinezonu pod kształt pozycji wyścigowej zapewni najlepszy komfort i dopasowanie. Na rękawach i nogawkach wszyte są zamki błyskawiczne flat-lock z autoblokadą.

 

Dodatkowe cechy:

wypinana wewnętrzna podszewka,
wstawki ze skóry kangura na barkach, rękawach, bokach i nogawkach,
perforowana skóra z przodu, z tyłu, na rękawach i nogawkach zapewnia znakomitą wentylację
elastyczne wstawki X-Stretch zapewniające pełną swobodę ruchu,
elastyczne wstawki ze skóry akordeonowej oraz materiału stretch mesh dla lepszej swobody ruchu,
neoprenowy kołnierzyk absorbujący pot,
1 wewnętrzna kieszeń.

Udostępnij:

Polecane video