Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Wideorejestrator XBLITZ S10 Duo w przecenie z 449zł na 279,30zł

Promocja! Wideorejestrator przód + tył XBLITZ S10 Duo

Rozpoczęcie:  wtorek, 25 czerwca 2024

Wideorejestrator XBLITZ S10 Duo to must-have dla każdego kierowcy. Wysoka jakość nagrań i podwójna kamera gwarantują pełne bezpieczeństwo i monitorowanie trasy.

Cena z kodem: R2306-300624

Zestaw XBLITZ S10 Duo składa się z dwóch kamer – przedniej i tylnej. Nagrywane filmy w jakości FullHD. Szerokokątny obiektyw w obu kamerach znajduje się przed i za Twoim pojazdem. Tylna kamera jest również kamerą cofania. Wrzuć wsteczny bieg i zacznij cofać, a wszystko wyświetli się na ekranie.
W kamerze XBLITZ S10 Duo podłączanie do zasilania jest dużo prostsze. Nie musisz już męczyć się z podłączaniem zwykłych kabli, bo w tej wersji dostajesz magnetyczne złącze wielostykowe. Jedno kliknięcie i możesz zainstalować lub zdemontować urządzenie.
Rejestrowanie obrazu w rozdzielczości Full HD. Nagrania są ostre i nie zostaną pominięte najmniejsze szczegóły, dzięki czemu widać na nich numery rejestracyjne innych samochodów. Kamera XBLITZ S10 Duo o przekątnej wyświetlacza 2.4 cala umożliwi Ci podgląd z tylnej kamery w trybie parkowania.
Dzięki funkcji G-sensor automatycznie zabezpieczane są pliki wideo. Nadpisanie przez funkcję nagrywania w pętli czy usunięcie.
Zapisywanie w pętli to kolejna z dodatkowych funkcji. Nie martwisz się o pamięć w urządzeniu. Najstarsze nagrania zostaną nadpisane przez nowe.
Wyposażenie w 6 wysokiej jakości soczewek powoduje, że obraz odbierany przez sensor jest jasny, przejrzysty i bardzo dokładny. Jakość zapisywanych nagrań jest wysoka, jakbyś oglądał zdarzenie na żywo.
Sensor marki Sony sprawia, że urządzenie zapisuje obrazy w wysokiej rozdzielczości Full HD, co ma swoje odzwierciedlenie w szczegółach. Nagrania nocne są przejrzyste i czytelne.
Wideorejestrator XBLITZ S10 Duo (kamera przednia i wsteczna), kabel USB-A/microUSB, czytnik kart pamięci, magnetyczny uchwyt, ładowarka samochodowa microUSB, instrukcja.

Udostępnij:

Polecane video