Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

22. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki - bezpłatne wejścia poprzedzone rejestracją

22. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki - bezpłatne wejścia poprzedzone rejestracją

Rozpoczęcie:  sobota, 20 kwietnia 2024

Zakończenie:  poniedziałek, 22 kwietnia 2024

W programie 22. już edycji wydarzenia znalazły się m.in. warsztaty, pikniki, pokazy, spacery, rajd rowerowy, wykłady, dyskusje i spotkania.

Opisy wszystkich wydarzeń, które znalazły się w programie 22. TFNiS, dostępne są w wyszukiwarce na stronie Festiwalu, która nie tylko pozwala posortować imprezy według dziedziny, formy zajęć, terminu i zasad wstępu, lecz również umożliwia stworzenie własnego niepowtarzalnego planu uczestnictwa w popularnonaukowym święcie. Aby dodać wybrane wydarzenia do indywidualnego kalendarza, wystarczy założyć konto na stronie TFNiS, zalogować się i kliknąć guzik „Dodaj do planu” przy wybranej imprezie. Do czasu uruchomienia rejestracji możliwość tworzenia indywidualnego planu dotyczy tylko imprez, na które nie obowiązują zapisy.

Przypominamy, że udział we wszystkich festiwalowych imprezach jest bezpłatny, na część z nich jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dotyczy to przede wszystkim wydarzeń, na których obowiązuje limit miejsc. To różnego rodzaju warsztaty, kameralne pokazy i spotkania. Zapisać się będzie można poprzez stronę Festiwalu – rejestracja zostanie uruchomiona w czwartek 4 kwietnia od godz. 12:00.

Udostępnij:

Polecane video