Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Oczyszczacz powietrza STARKVIND, czarny/smart w przecenie z 599zł na 199zł

Czarny STARKVIND smart: inteligentny oczyszczacz w niższej cenie!

Rozpoczęcie:  poniedziałek, 1 lipca 2024

Oczyszczacz powietrza STARKVIND w kolorze czarnym jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka efektywnego sposobu na poprawę jakości powietrza w swoim wnętrzu.

Oczyszczacz powietrza można ustawić w tryb automatyczny, co oznacza, że automatycznie wykrywa cząsteczki (PM2,5) w powietrzu, a następnie dostosowuje prędkość wentylatora, podczas gdy ty możesz myśleć o innych rzeczach.

Wykorzystaj w pełni STARKVIND, używając aplikacji IKEA Home smart i inteligentnej bramki DIRIGERA. Reguluj prędkość wentylatora, sprawdzaj aktualny stan jakości powietrza, ustawiaj timer i twórz sceny za pomocą innych inteligentnych produktów w domu.

Za pomocą aplikacji IKEA Home smart możesz włączyć oczyszczacz powietrza, nawet będąc poza domem, tak by cieszyć się świeżym powietrzem po powrocie.

Możesz spać z włączonym oczyszczaczem powietrza, ponieważ działa bardzo cicho przy niższych obrotach wentylatora. Po połączeniu z aplikacją IKEA Home smart możesz również wyłączyć oświetlenie LED na urządzeniu, gdy idziesz spać.

Można łatwo przenosić między różnymi pomieszczeniami dzięki zintegrowanemu uchwytowi.


Wymiary
Długość kabla: 1.50 m

Wysokość: 53 cm

Głębokość: 19 cm

Szerokość: 51 cm

Udostępnij:

Polecane video