Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Smartfon SAMSUNG Galaxy M33 6/128GB 5G 6.6" 120Hz Niebieski w przecenie z 1349,99zł na 999,99zł

SAMSUNG Galaxy M33 5G: Szybkość i moc w niebieskiej odsłonie w promocji!

Rozpoczęcie:  środa, 3 lipca 2024

Odkryj potężny Samsung Galaxy M33 6/128GB 5G w niebieskim odcieniu - rewolucyjny smartfon z 120Hz ekranem dla płynnego użytkowania.

Poznaj Galaxy M33 5G
Łączność 5G
Rewelacyjny wyświetlacz FHD+ 120 Hz
Doskonałe aparaty
Pojemna bateria

 

Moc szybkiej transmisji danych nowej generacji 5G zapewni zupełnie nowe doświadczenie w codziennym korzystaniu ze smartfonu - od rewelacyjnie płynnego grania i streamingowania, po ultraszybkie udostępnianie i pobieranie plików.

Elementami doskonałego designu smartfona Galaxy M33 5G są miękko poprowadzone, zaokrąglone krawędzie i prosta ramka mieszcząca dyskretne „oczko” aparatu. Urządzenie jest dostępne w kolorach niebieskim, zielonym i brązowym, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego codziennego stylu.

Powiększ pole widzenia 6,6-calowym wyświetlaczem smartfona Galaxy M33 i dostrzeż to, czego Ci brakowało. Dzięki technologii FHD+ nawet codzienne, zwyczajne treści mają krystalicznie ostry i wyraźny wygląd. Dodatkowo odświeżanie 120Hz zapewnia maksymalną płynność obrazu, niezależnie od tego, czy grasz, czy przewijasz.

Utrwalaj chwile godne zapamiętania szczegółowo i klarownie z aparatem głównym o wysokiej rozdzielczości 50MP. Rozszerz pole widzenia obiektywem ultraszerokokątnym nawet do 123° pola widzenia lub wyostrz kadr obiektywem z regulacją głębi. Dodatkowo, dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) wykorzystanej w głównym obiektywie, fotografuj obiekty nawet w trudnych warunkach oświetleniowych bez obaw o to, że zdjęcia będą rozmazane.

Niezależność od gniazdka dzięki pojemnej baterii, która Cię nie spowolni. Akumulator o pojemności 5000 mAh (typowa)¹ da Ci więcej czasu na to, co uwielbiasz - streamowanie, udostępnianie, granie i wiele innych zajęć. A dzięki 25W superszybkiemu ładowaniu, Galaxy M33 5G szybko wraca do pełnej sprawności.
Funkcja Voice Focus izoluje Twój głos od szumu tła i wzmacnia go, dzięki czemu druga strona słyszy Cię wyraźniej. Tymczasem funkcja All Sound dodaje dźwięki z otoczenia, dzięki czemu możesz podzielić się z drugą stroną tym, co Cię otacza.

Z systemem Dolby Atmos usłyszysz dźwięk, który jest nasycony, bogaty i przestrzenny. Wnieś wieczór filmowy lub ulubione gry na nowy poziom percepcji, dzięki niezwykłej jakości dźwięku.

Udostępnij:

Polecane video