Przejdź do strony głównej
Trwa ładowanie...

Bezpłatny kurs UEFA dotyczący ochrony dzieci

Bezpłatny kurs UEFA dotyczący ochrony dzieci

Rozpoczęcie:  czwartek, 10 sierpnia 2023

Zaloguj się lub zarejestruj aby rozpocząć kurs.

 

UEFA rozpoczęła projekt "Ochrona dzieci w piłce nożnej" we współpracy z Terre des hommes, aby pomóc związkom członkowskim UEFA i innym zainteresowanym stronom związanym z piłką nożną w poszerzeniu wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony dzieci.


Dostępne są następujące kursy:

* Podnoszenie świadomości w zakresie ochrony dzieci w piłce nożnej. Kurs ten przedstawia koncepcję ochrony i naszą wspólną odpowiedzialność za tworzenie bezpiecznego środowiska piłkarskiego dla dzieci. Kurs ten jest polecany wszystkim osobom związanym z piłką nożną, w tym rodzicom, oraz osobom zainteresowanym tą tematyką.
trwa około 15 minut
* Ochrona dzieci dla trenerów. Ten kurs jest bardziej szczegółowy i obejmuje takie tematy, jak rozpoznawanie oznak nadużycia, sytuacje szczególnego ryzyka dla dzieci w środowisku piłkarskim oraz sposoby reagowania na obawy związane z bezpieczeństwem.
trwa około 45 minut
* Ochrona dzieci dla pracowników. Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich pracowników i wolontariuszy, którzy bezpośrednio lub pośrednio pracują z dziećmi w piłce nożnej. Kurs pomoże im zrozumieć ich rolę w zakresie ochrony, a także pokaże, jak mogą podejmować środki zapobiegawcze i zgłaszać niepokojące sytuacje.
trwa około 30 minut
* Ochrona dzieci dla punktów kontaktowych ds. ochrony dzieci. Kurs ten zapewnia dogłębne szkolenie dla osób, które wymagają bardziej specjalistycznej wiedzy, takich jak punkty kontaktowe ds. ochrony dzieci lub wyznaczone główne osoby kontaktowe ds. ochrony dzieci, które będą zajmować się problemami związanymi z dziećmi.
trwa około 45 minut


Kursy dostępne są również w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, rumuńskim i łotewskim.

 

Udostępnij:

Polecane video